O mnie

Workaround div

Hej!

Nazywam się Łukasz, mam 26 lat. Interesuję się nowymi technologiami, programowaniem i zdrowym stylem życia.

Studiowałem Mechanikę i Budowę Maszyn, ale od ponad dwóch lat zajmuje się programowaniem. Lubię uczyć się nowych rzeczy i sprawdzać zdobytą wiedzę w praktyce. Chcę, aby ten blog był miejscem, w którym będę mógł dokumentować przebieg i efekty moich projektów programistycznych oraz eksperymentów treningowo-żywieniowych.

W pracy programuje głównie w Javie i Angularze, jednak aktualnie w wolnym czasie poznaję React`a (Gatsby`ego) - czego efektem jest ta strona. W przyszłości chciałbym stworzyć kilka małych projektów opartych o Node.js i Flutter.

Przez długi czas nie przykładałem uwagi do zdrowego stylu życia, co skutkowało otyłością i ogólnie słabym stanem zdrowia. Pewnego dnia jednak postanowiłem to zmienić i udało mi się znacząco schudnąć. Od tego czasu staram się uważać na to co jem i ile się ruszam. Nie jestem wielkim fanem konkretnej diety, ani grupy aktywności fizycznych. Staram się ciągle poszerzać swoją widzę w tej dziedzinie, próbować różnych rzeczy i wybierać z nich to co mi najbardziej odpowiada.